Dřevěné obrazové rámy

Nabízené dřevěné rámy na obrazy odrážejí aktuální designové trendy i klasiku dřevěných obrazových profilů. Zásadními hledisky při výběru jsou kvalita použitého materiálu, dokonalost zpracování, a zkušenosti výrobců s povrchovou úpravou. Z tohoto důvodu spolupracujeme zejména se světovými výrobci obrazových lišt Lira – Larson.Juhl, Dantik a Nielsen. V našem rozsáhlém sortimentu máme tuzemské i zahraniční dřevěné obrazové lišty. V naší nabídce tak najdete stovky dřevěných rámů na zrcadla, obrazových rámů vhodných pro rámování s paspartou a sklem a rámů vhodných  pro rámování pláten. Dřevené rámy jsou vyráběny z kvalitních druhů domácích
i tropických dřev v několika desítkách rozmanitých profilů a barev. Jedná se o profily hladké, frézované i zdobené v šířkách od 10 do 120 mm.

 

section-1-bottom-img-1

Hliníkové rámy

Hliníkové lišty jsou výrobkem firmy Nielsen a jsou špičkou díky unikátní technologii. Tato technologie  se zásadní měrou projevuje v pozdější barevné vyrovnanosti a stálosti především eloxovaných povrchů u materiálů této značky. Profily lišt jsou velice pevné, nosné a stálobarevné, vyrábí se eloxované lesklé, eloxované matné a lakované. Jedná se o velice kvalitní profily ve velké barevné škále o šířce 5 až 50 mm.

 

section-1-bottom-img-2